Žijeme s teddy králíčky

Miminka na prodej

 

4.4.2017 se narodila Lucince 2 miminka, tatínek je Jonášek. K odběru v osmi týdnech :)

 

16.4.2017 Máme první fota našich miminek, fotila jsem rychle, po kojení, fota nic moc, protože  jsem je nechtěla stresovat a na dlouho vytahovat z hnízda.

 

mimi 1

 

mimi 2

 

mimi 3

 

1.5.2017

 

miminku 1 říkáme Zrzeček

 

miminku 2 říkáme Kopie, protože to je dokonalá máma :)

 

miminko 3 je Běloušek

 

 

20.5.2017

 

Zrzečka

Bude to úžasně pohodová králinda, povahově i stavbou těla je tam jasně zkopírovaný táta Jonáš. Rozhodně není bojácná, ráda se proběhne po bytě, nechá se oblízat od našeho psa Amose, prostě se ničeho nebojí.

 

 

 

Kopie ("pracovní jméno") 

Říkáme jí hodně divně, ale je to vzhledem celá máma, to snad není ani kopie, ale klon :). Je to nejmenší holka ve vrhu, ale nyní řádně akční, takže povahově se vůbec mámě nepodobá. Jakmile si zvykne na nové prostředí, určitě nebude někde sedět v koutě. Ráda má drbání oušek...

 

 

 

Bělinka - v nové rodině

Bělinka jako miminko se venku vždy chovala, jako "vystřelená z praku" - šup sem, šup tam, všechno prozkoumat, na všechno vlézt. Ale jak stárne, najednou je v aktivitě stejná, jako sestry. Je to neskutečný mazel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Až se Vám život bude zdát fádní, můžete si ho obohatit. Můžete se obohatit, o lásku, o radost, o zážitky. Toto jsou stránky plné chlupatých ušáků a exotických rostlin.

 

  

TOPlist

--

--

--