Žijeme s teddy králíčky

Žofinka z Teddy z HK

 

Žofinka se narodila 26.1.2017 jako miminko naší Nanynky a Jonáška. Dali jsme jí přezdívku Mrtvolka... Když byla mimčo, jednoho rána jsem ji našla sedět v misce s vodou. Asi prochladla, nevím, ale pak se natáhla na záda, packy na hoře, zakloněná hlavička... Nanynka jí oblizovala, ostatní sourozenci si lehli k ní a my jsme mysleli, že to je konec. Já brečela u klece a slibovala jsem jí, že jestli to přežije, zůstane doma. Každopádně už odpoledne hopkala v kleci... Nicméně krkolomné polohy u spaní jí zůstaly, takže abychom mimásky rozlišili, dokud neurčím pohlaví, říkali jsme jí Mrtvolka.

Když nastal čas odhodlat se k rozhodnutí, že miminka budou muset k novým páníčkům a tudíž určit pohlaví, Žofinka alias Mrtvolka nás "dostala" podruhé. Mazlila se tak intenzivně, že rozum, který nám říkal, že pátý králík v bytě je totální bláznovství, tak rozum ustoupil citům. A bylo rozhodnuto. Pojmenovali jsme jí Žofinka. Tohle mimi prostě od nás nemůže...

 

Žofinka v šesti týdnech

 

Vyhledávání

Kontakt

Až se Vám život bude zdát fádní, můžete si ho obohatit. Můžete se obohatit, o lásku, o radost, o zážitky. Toto jsou stránky plné chlupatých ušáků a exotických rostlin.

 

  

TOPlist

--

--

--