Žijeme s teddy králíčky

Dafné z HK

 

Dafné čili Dafinka byla náš odchov, miminko ze spojení Danteho a naší Saabušky. Vytoužené miminko, ze kterého vyrostla nádherná teddynka. Jen jsme nepochopili, jak se ze spojení klidného miláčka Dantíka a naší "chovací" princezničky Saaby, mohla narodit taková čertice! Když byla ještě malinkatá, slepá, téměř neochlupená, v bílé barvě se na hlavičce naprosto symetricky přesně v místech, kam by jste umístili opravdové rohy, objevily dvě černé tečky - jak špendlíkové hlavičky. Dělali jsme si srandu, že se narodila s růžkama... Teprve později se objevily aprikot znaky na čumáčku, hřbetě, ouškách a kolem očiček. (Žlutá se z barviček objevuje jako poslední). Ty černé tečky se postupně ztratily, jak začala růst srst. Ale... znaky ďáblíka přetrvaly.

 

Nejraději Dafné lítala jak torpédo po bytě, proháněla Cecilka a Cecilek zase jí, vymýšlela neplechy, jako je hlodání lišt, kousání kabelů a všeho, co se jí zrovna zlíbilo. Byla rychlá, akční a žádná díra pro ni nebyla malá, aby se tam nedostala, žádná zábrana dost vysoká nebo pevná! A ona se chtěla dostat všude a okamžitě.

Dafinka zemřela na ucpání žaludku.

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Až se Vám život bude zdát fádní, můžete si ho obohatit. Můžete se obohatit, o lásku, o radost, o zážitky. Toto jsou stránky plné chlupatých ušáků a exotických rostlin.

 

  

TOPlist

--

--

--