Žijeme s teddy králíčky

Rok 2010: Miminka rostou

 

Tady dokončíme stránku Života v okouzlení.

 

11.7.2010

 

Miminka nám rostou, lumpačí a dělají radost. Popisovala jsem rozdíly v povaze, ale velmi značné rozdíly jsou i ve velikosti. Posuďte sami:

 

Sourozenecké foto

 

  

Cácorka s Cecilem a Cyra zkoumá seníček...

 

Cácorka z HK

 

 

Cecil z HK

 

Cecilek je náš mrňavý bobeček. Zůstane doma, aby mohl dělat společnost naší Saabušce.

 

  

Cyra z HK

 

Cyra je krásná bílá holčička bez jakýchkoli znaků a s modrýma očima. Nejraději bych ji viděla v nějaké "bytové" chovné stanici, kde by měla zajištěné pravidelné běhání, ale mohla by dát s pěkným samečkem pár krásných miminek. Nebo k novým páníčkům domů - jako sněhobílá mazlinka, milovaná a opečovávaná... Cyra je povahově diblík, v králíkárně by trpěla. Proto půjde jen do domácích podmínek

 

prima výběh...

 

  

 

13.7.2010

 

Jak může králík spát při 31°C a puštěném větráku?

 

 

16.7.2010

 

Další polohy při spaní... Tentokráte si bříško větrá Cyra

 

 

A takhle se větrá prdelka...

 

 

25.7.2010

 

Dny ubíhají a z miminek se stávají neuvěřitelní raubíři. Na noc jsou králíčci zavření. Jakmile se začne rozednívat, nastává rodeo, které vrcholí naším příchodem do obýváku. Klec na odchov miminek se rozezvučí.  Pepina se dobývá ven od těch svých neposedů s razancí, že klec pomalu poskakuje. Jakmile je "vypuštěna", už si běží postěžovat za Matýskem. Jenže to už lomcují s dvířky i mimásci - hlásí se dosti přesvědčivě, že by si také rádi protáhli tlapičky nějakým tím sprintem po obýváku.

 

Když mimásky vypustíme, začíná ta pravá divočina. Cyra s Cácorkou vždy hlídkují u dvířek a vyloženě se předhánějí, která bude venku první! To je cvrkot, to je šílenost! Cyra miluje sprinty. Dneska jsem číhala s foťákem, že zkusím nafotit pár momentek. Jenže ouha! Cyra nejdřív s rychlostí blesku kličkovala po koberci, pak se střemhlav vrhla do tunelu, prosvištěla tunelem, udělala rychlé kolečko kolem obýváku a opět zmizela v tunelu! No, foťák zůstal sice v pohotovostním režimu, ale fotečka nepřibyla ani jediná. Musela jsem prostě počkat, až Cyra "padne".

 

Tady Cyra koštuje Amosův uzel

 

 

Vy to ještě nevíte, ale JÁ jsem paní domácnosti!

 

 

Další naše divoženka je Cácorka. Cácorka je průzkumnice, ale hlavně skokanka. Velice rychle si uvědomila, že ty svoje sexy nožičky jdou používat na skákání a že se tak dostane pomalu všude. První šok byl, když jsme ji přistihli, jak si trůní na oblíbeném spacím místě "dospěláků" na kávovníku. Opatrně jsme ji sundali, aby si čirou náhodou neublížila, ale ona nám hned předvedla, jak se dostala nahoru. Šup - elegantní skok a byla tam opět! Cácorku jsem pomazlila a dala na koberec, aby se proběhla. A dopadlo to takto:

 

   

 

A když Cácorka zdolala všechny možné i nemožné vrcholy, kam se mohla dostat, šla koštovat koberec...

 

 

Cecilek je pořád stejný bobeček. Rád se proběhne, hodí si vesele prdelkou, ale pořád je to náš nejklidnější králíček.

 

 

2.8.2010

 

Králíčci rostou a těší se moc na nové páníčky. Pokoušeli jsme se o "portrétové foto", ale jako by to ti holomci tušili a ne a ne postát. Takže konečný výsledek - doslova uhlazení králíčci...

 

Cácorka z HK

 

 

Cyra z HK

 

 

Cecil z HK

 

 

 

Tyto fotečky jsou uveřejněny s laskavým svolením nové paničky Cyrušky.

V nové rodině: